Вітання голови районної ради зі святом 8 Березня

Дорогі жінки Любешівщини! Вітаю Вас зі святом Весни.

Уже більше століття в цей день вшановують жінок, висловлюючи їм почуття вдячності, підтримки і любові. Це свято завжди було і є символом шанобливого ставлення до жінки, визнання її величезних заслуг в житті сім’ї, суспільства, держави.

Своєю чарівністю, добротою, чуйністю Ви прикрашаєте світ, наповнюєте його теплом і добром. Своїм інтелектом і працею, своєю волею і наполегливістю Ви перетворюєте його на краще, робите більш досконалим і справедливим. Ніжність і душевна витонченість поєднуються у вас із незламністю і міцністю характеру, твердістю у відстоюванні людських прав і свобод. Українські жінки стали високим взірцем відданості своїй Вітчизні у мобілізації народу на захист рідної землі. Ваша самопожертва і висока гідність запалює і надихає.

Рід. Сім’я. Мати, сестра, бабуся, подруга, – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Перші сонячні промені, перші квіти і святковий настрій сьогодні Вам, рідні наші, найкращі, найкрасивіші, добра, миру, кохання та безмежного щастя. Хай Україна і цілий світ будуть такими, якими Ви їх мрієте бачити. Дорогі жінки! Нехай весна живе у Ваших серцях, а ці чудові березневі дні наповнюють Вас радістю, надією, вірою в краще майбутнє.

Голова районної ради      П. Нагорний

2018-03-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх