Відбулась позачергова 22 сесія районної ради

Сьогодні у залі засідань адмінбудинку відбулась 22 позачергова сесія районної ради

На  засідання із 34 депутатів прибуло 28.

На сесію районної ради запрошувались: перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голова районного суду, начальник Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, начальник Ратнівського МРВ УСБУ у Волинській області, начальник Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського  відділу Головного управління Національної поліції  у Волинській області, керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний голова, сільські голови, депутати Волинської обласної ради від Любешівського району, помічник-консультант Народного депутата України, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

На розгляд депутатів було внесено чотири питання. Підтримані були три депутатські запити, зокрема:

– запит депутата Андрушкевича В.М. щодо ремонту дороги між селами Седлище-Угриничі.

– запит депутата Олішкевича П. М. щодо роз’яснення питання правомірності вилучення земельної ділянки, відведеної на випас, у с. Любешівська Воля.

– запит депутата Кух О. В. щодо вирішенні проблеми бродячих собак, які становлять загрозу для жителів району.

По питанню порядку денного « Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року №21/6 «Про встановлення вартості харчування учнів 1 – 4 класів, дошкільних навчальних закладів Любешівського району та розміру батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району на 2018 рік» доповів Кух Василь Ілліч – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Попереднім рішенням сесії від 22.12.2017 року було встановлено плату для батьків за харчування дітей у дошкільних підрозділах у розмірі 75 % від встановленої вартості харчування на день та 25% вартості за рахунок районного бюджету. Але оскільки Любешіська селищна рада ОТГ своїм рішенням встановила розмір батьківської плати 100%, а ДНЗ у комунальну власність ОТГ не прийняли, то відшкодування 25% вартості харчування для усіх ДНЗ району «лягло на плечі» районного бюджету, що в сумі становить більше 600 тисяч за рік. Таких коштів районний бюджет не має можливості виділити. Тому даним проектом рішення пропонувалося встановити на 2018 рік розмір плати для батьків або осіб які їх замінюють за харчування дітей у дошкільних підрозділах у розмірі 100 відсотків від встановленої вартості харчування на день (17,80 грн) з 1 лютого 2018 року.

Після виступу Куха Василя Ілліча, головуючим було надано слово депутатам для висловлення своїх пропозицій та зауважень.

З пропозицією залишити чинним рішення попередньої сесії виступив депутат Кушнерик О.М., який також запропонував пришвидшити процес передачі у  комунальну власність Любешівської  ОТГ дитячих садочків. Його підтримав депутат Дишко П.С. Слово для виступу було надане М.Т. Чикиді, яка наголосила, що у даному випадку запропонований проект рішення є єдиним виходом із ситуації, яка склалась та дане рішення буде переглянуто після передачі садочків у комунальну власність Любешівської ОТГ.

Депутати 21 голосом із 28 підтримали проект рішення, запропонований відділом освіти.

Проекти рішень по інших питаннях були підтримані одноголосно.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитись за даним посиланням.

 


2018-01-29
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх