спільне засідання постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних  комісій районної ради з гуманітарних питань та з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

На спільне засідання комісій із 18 членів прибуло 12.

В роботі засідання комісії взяли участь Нагорний Петро Никонович – голова районної ради та Фесик Сергій Іванович – перший заступник голови районної державної адміністрації.

На розгляд спільно засідання пропонувалося винести 1 питання.

По питанню порядку денного « Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 року №21/6 «Про встановлення вартості харчування учнів 1 – 4 класів, дошкільних навчальних закладів Любешівського району та розміру батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району на 2018 рік» доповів Кух Василь Ілліч – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Попереднім рішенням сесії від 22.12.2017 року було встановлено плату для батьків за харчування дітей у дошкільних підрозділах у розмірі 75 % від встановленої вартості харчування на день та 25% вартості за рахунок районного бюджету. Але оскільки Любешіська селищна рада ОТГ своїм рішенням встановила розмір батьківської плати 100%, а ДНЗ у комунальну власність ОТГ не прийняли, то відшкодування 25% вартості харчування для усіх ДНЗ району «лягло на плечі» районного бюджету. Таких коштів районний бюджет не має можливості виділити. Тому даним проектом рішення пропонувалося встановити на 2018 рік розмір плати для батьків або осіб які їх замінюють за харчування дітей у дошкільних підрозділах у розмірі 100 відсотків від встановленої вартості харчування на день (17,80 грн).

Після виступу Куха Василя Ілліча, головою комісії з гуманітарних питань Чикидою М.Т. було надано слово кожному депутату, присутньому на спільному засіданні комісій, та запропоновано висловити думку стосовно даного рішення. Депутати одноголосно підтримали даний проект рішення, та внесли поправку про повернення до перегляду рішення після передачі у комунальну власність Любешівської селищної ради ОТГ дитячих садочків, що знаходяться на її території.

 

2018-01-25
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх