Вітання голови районної ради з Різдвом Христовим

Від імені районної ради та себе особисто тепло і сердечно вітаю Вас зі світлим і радісним святом – Різдвом Христовим!

Цього дня кожен з нас чекає з нетерпінням, прохаючи у Господа благословення та дякуючи Йому за те, що Він зі своєї великої любові та милості послав на землю Спасителя світу.

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів, воно об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє.

Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік. Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Нехай кожна родина в благополуччі і в мирі славить Добру Новину.

Щиро зичу Вам щастя, добра і злагоди. Нехай в кожній родині панує мир і спокій.

Веселих свят ! Христос рождається, славімо Його!

Голова ради Петро Нагорний 

2018-01-05
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх