ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З НОВИМ РОКОМ

Швидко плине час, відриваючи останні листки календаря, стає надбанням історії рік 2017. До Новоріччя лишаються лічені дні. У ці дні кожен із нас підбиває підсумки року, що минає, та складає плани на майбутнє. З великими сподіваннями та надією в серці ми дивимося у завтрашній день.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Шановні жителі любешівщини!

Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди,  а прийдешній новий рік уввійде в Вашу оселю щедрим та бажаним гостем, примножить здобутки вашої сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе стабільність, Єдність та впевненість у завтрашньому дні. Нехай у Вашому житті панують гармонія, любов, злагода та успіх.

Хай Новий 2018 рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком довгоочікуваного Миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

2017-12-29
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх