ЩОДО РОБОТИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ ІНФОРМУЄ ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У Любешівській державній нотаріальній конторі передбачено одну посаду завідувача та дві посади консультанта. Станом на сьогоднішній день зазначені посади заповнені.

Крім того, керівництвом управління юстиції для покращення ефективності прийому громадян та роботи з документами прийнято рішення щодо забезпечення Любешівської державної нотаріальної контори додатково найманим по цивільно-правовому договору працівником.

Згідно з наказом Головного управління юстиції у Волинській області від 21.08.2013 № 98/10 встановлено, що в державних нотаріальних конторах, в яких передбачені посади консультантів, прийом громадян здійснюється впродовж усього робочого дня консультантами.

Від Управління юстиції у Волинській області до Любешівського району (сільські, селищна ради) надходили пропозиції щодо можливості проходження стажування посадовими особами органів місцевого самоврядування з метою подальшого вчинення нотаріальних дій з видачі свідоцтв про право на спадщину.

Видача свідоцтв про право на спадщину посадовими особами органів місцевого самоврядування в населених пунктах, де немає нотаріуса, значно спростило б доступ населення Любешівського району до нотаріальних послуг.

Як наслідок – 24.11.2017 від Любешівської селищної ради до головного територіального управління юстиції надійшло 1 подання про проходження стажування. За результатами розгляду вказаного подання, відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції у Волинській області, направлено на стажування посадову особу зазначеної селищної ради до Любешівської державної нотаріальної контори Волинської області.

Додатково інформуємо, що в смт Любешів працює приватний нотаріус Добровольська Г.Ф. (адреса розташування робочого місця: вул. Свободи, 24, смт Любешів), до якого можуть звертатися жителі Любешівського району з метою отримання нотаріальних послуг.

Згідно статті 34 Закону України «Про нотаріат» приватні і державні нотаріуси прирівняні у вчиненні нотаріальних дій.

2017-12-29
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх