Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району

У засіданні взяли участь депутати: Кушнерик Олександр Миколайович, Гурська Наталія Федорівна, Дишко Петро Семенович, Кух Микола Васильович, Симонович Віктор Петрович, Філюк Микола Якович.

Було розглянуто 15 питань.

Депутати та запрошені слухали звіт голови Любешівської районної ради Нагорного Петра Никоновича про роботу за звітний період та визнали її задовільною. До доповідача звернувся депутат Філюк М.Я. із запитанням щодо подальшого процесу об’єднання територіальних громад.

Заслухали звіт головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району Ланевич Наталії  Анатоліївни про діяльність установи по наданню первинної медико-санітарної допомоги жителям Любешівського району за звітний період 2014- 2017 роки та вирішили укласти контракт з головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району Ланевич Н. А. на новий термін строком на 3 роки з 01.01.2018 року по 01.01.2021 року.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Свищ Н.Р. доповіла по питаннях:

– Про встановлення вартості харчування учнів 1-4 класів, дошкільних навчальних закладів Любешівського району та розміру батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ району на 2018 рік (проект рішення не підтриманий депутатами);

– Про присвоєння Залізницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Любешівської районної ради Волинської області імені Івана Пасевича» та про затвердження Статутів Залізницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича і Залізницького закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Сонечко» Любешівської районної ради Волинської області – дані рішення підтримані членами комісії без зауважень та поправок.

Заступник голови районної ради Кух Ольга Василівна доповіла по питаннях «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Любешівському районі на 2018-2019 роки» та «Про план роботи районної ради на І півріччя 2018 року»

Жваве обговорення викликали питання «Про діяльність ДП «Любешівське лісомисливське господарство» за 2016 – 2017 роки», «Про стан сплати податків і зборів до місцевих бюджетів за ІІІ квартал 2017 року» та «Про районний бюджет на 2018 рік»

В основному всі проекти рішень підтримані.

2017-12-20
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх