Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю

18 грудня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю.
На засіданні були присутні наступні члени комісії: Добровольська Г. Ф., Коренчук Т. Ю., Хрупчик В. М., Хвесик С. В. Відсутні з поважних причин: Хомич А. В.

На засіданні було розглянуто 15 питань.

Зокрема, члени комісії заслухали голову Любешівської районної ради Нагорного Петра Никоновича «Про роботу голови районної ради за звітний період» та визнали її задовільною.

Також заслухали звіт головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району Ланевич Наталії  Анатоліївни про діяльність установи по наданню первинної медико-санітарної допомоги жителям Любешівського району за  звітний період 2014- 2017 роки та вирішили укласти контракт з головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району Ланевич Н. А. на новий термін строком на 3 роки з 01.01.2018 року по 01.01.2021 року.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Кух Василь Ілліч доповів по питаннях  « Про присвоєння Залізницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Любешівської районної ради Волинської області імені Івана Пасевича» та по питаннях про затвердження Статутів Залізницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Пасевича і Залізницького закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Сонечко» Любешівської районної ради Волинської області.

Заступник голови районної ради Кух Ольга Василівна доповіла по питаннях «Про персональний склад постійних комісій Любешівської районної ради VІІ скликання», «Про план роботи районної ради на І півріччя 2018 року» та по зверненнях депутатів Володимир-Волинської районної ради щодо антикорупційної реформи, антикорупційних судів та боротьби з корупцією та Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо внесення змін до Постанови від 30.09.2015 р. № 2494 . 

Також члени комісії заслухали начальника  відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Любежаніна Миколу Тимофійовича по питанню «Про хід виконання Районної екологічної програми «Екологія 2017-2018» та по питанню «Про хід виконання Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2017 роки», розгляд якого депутати постійної комісії вирішили перенести на І квартал 2018 року, у зв’язку з недостатнім обсягом інформації щодо притягнення осіб до відповідальності за незаконний видобуток корисних копалин на території району.

Заступник начальника – начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Пасевич Наталія Євстафіївна доповіла «Про районний бюджет на 2018 рік».

Також члени комісії заслухали начальника  юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Швирид Надію Володимирівну про присвоєння чергових рангів посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Нагорному П. Н. та заступнику голови районної ради Кух О. В. Підтримали проекти рішень про присвоєння голові районної ради чергового 5 рангу посадової особи місцевого самоврядування, а заступнику голови районної ради – чергового 7 рангу посадової особи місцевого самоврядування.

В основному були підтримані всі проекти рішень.

2017-12-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх