Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Сьогодні в сесійній залі Любешівської районної ради пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. У заході взяли участь голова районної ради, селищний та сільські голови, перший заступник голови райдержадміністрації,  депутати районної ради та новоствореної обєднаної територіальної громади, посадові особи місцевого самоврядування.

Урочисте зібрання було розпочато виконанням наживо Гімну України усіма присутніми в залі.

Учасників зібрання привітав голова районної ради Петро Нагорний. У своєму виступі він відзначив, що це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною – владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства. День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання громад.

Голова районної ради висловив вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють високий професіоналізм, самовідданість роботі, відповідальність, толерантність та витримку. Побажав усім міцного здоров’я, Мирного неба, успіхів у праці, досягнення мети, наснаги та оптимізму

До вітального слова були запрошені селищний голова Олег Кух та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Фесик.

Кращим представниками місцевого самоврядування вручили почесні нагороди від обласної та районної рад та райдержадміністрації.

Музичні вітання присутнім подарували працівники та аматори сцени  Любешівського районного будинку культури.

2017-12-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх