ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! ЗІ СВЯТОМ!

Шановні депутати, працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це день є святом нашої громади, громади села, селища та кожного його мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями працівники органів місцевого самоврядування піднімають потенціал нашого краю на вищий щабель. Впевнені, що Вони й надалі прийматимуть мудрі та виважені рішення, залишатимуться толерантними, відповідальними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Тож з  нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу самовіддану працю на благо розвитку району, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю мирного неба та впевненості у світлому майбутті, міцного здоров’я й добробуту, родинного тепла і затишку!

Нехай цей урочистий день додасть сил і наснаги на добрі справи, а відданість ідеї розбудови справжньої місцевої демократії й висока відповідальність перед громадою сприяють її розвитку та змінам на краще.

З пованою голова районної ради                           Петро Нагорний       

2017-12-07
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх