Відбувся виїзний прийом громадян у селі Велика Глуша

Голова районної ради Петро Никонович Нагорний 30 листопада 2017 року провів виїзний прийом громадян у селі Велика Глуша. Це село не ввійшло до Любешівської селищної ради, тому найбільше питань у громадян було щодо децентралізації та об’єднання. Депутати районної ради Микола Філюк, Петро Дишко, депутат минулого скликання Анатолій Яцик та інші активні жителі села висловили думку про приєднання Великої Глуші до Камінь-Каширського.

Голова районної ради вкотре роз’яснив хто, яким чином має діяти у відповідності до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щоби у найкоротші терміни запустити процес об’єднання. Хоча, як зауважив Петро Никонович, то своєю пасивністю громада Великої Глуші втратила дуже багато часу у цих процесах.

Надзвичайно хвилюють жителів Великоглушанської сільської ради наступні питання: як надалі відбуватиметься фінансування об’єктів освіти, культури, медицини, якщо їхня сільрада не стала частиною ОТГ. Петро Никонович дав чіткі роз’яснення щодо фінансування цих об’єктів у 2018 році.

2017-12-01
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх