Відбулось перше засідання сесії Любешівської ОТГ

30 листопада 2017 року відбулось засідання першої сесії Любешівської селищної ради сьомого скликання. У актовій залі районної ради не було де яблуку впасти.

Засідання сесії відкрила голова Любешівської селищної виборчої комісії Колесник Т.Д., яка оголосила депутатів, що перемогли на виборах до ОТГ. Всього до нового органу місцевого самоврядування увійшло 34 депутати. Очолив громаду  Кух Олег Іванович. Новообраний голова урочисто склав Присягу, пообіцявши сумлінно працювати на благо розвитку громади та продовжив засідання сесії.

Із числа депутатів шляхом таємного голосування було обрано секретаря селищної ради, яким став Сергійчук Володимир Михайлович. Одноголосно депутатами було затверджено заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Мартинчук Ольгу Василівну та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету – Демиха Ігоря Миколайовича.

Наступним рішенням Любешівська селищна рада затвердила структуру виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів, створила 5 постійних комісій селищної ради та затвердила їх особовий склад. Також рада поклала обов’язки старост на сільських голів, які увійшли до ОТГ.

До вітальних слів долучився голова районної ради Петро Никонович Нагорний. Він звернувся до новообраних депутатів та в.о старост, закликавши їх до виваженої, мудрої та відповідальної роботи.

Привітати голову селищної ради прибула народний депутат України Констанкевич Ірина Мирославівна, яка наголосила на плідній співпраці для подальшого розвитку Любешівщини. Також прибули з вітаннями депутати Волинської обласної ради Микола Бущук, Валерій Дунальчук, Олег Бегаль, Віктор Козак.

 

2017-12-01
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх