Виїзний прийом громадян у селах Березичі та Угриничі.

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Любешівського району є проведення виїзних прийомів громадян головою районної ради. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної ради, 21 листопада 2017 року голова районної ради Петро Никонович Нагорний провів виїзний прийом громадян у с. Березичі та с. Угриничі.

У Березичівській сільській раді опрацьовувались питання ремонту моста який знаходиться в с. Березичі та благоустрій кладовища. Головою районної ради було надано роз’яснення виконавчому апарату сільської ради про кадрові зміни в процесі утворення виконачого комітету ОТГ.

У с. Угриничі з педагогічним колективом були обговорені питання пенсійної реформи та Закону України «Про освіту» в новій редакції.

2017-11-22
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх