Волинська митниця профінансує детальний план території для будівництва пункту пропуску «Дольськ»

Окрім фінансування робіт з розробки детального плану території для будівництва постійного пункту пропуску «Доманове» на кордоні з Республікою Білорусь,  Волинська митниця ДФС також планує укласти договір на розроблення містобудівної документації щодо пункту пропуску «Дольськ» на цій же ділянці державного кордону.

Орієнтовна площа території, яку планується організувати в адміністративних межах Дольської сільської ради Любешівського району – 2,6 га. Замовником розроблення детального плану території та організатором процедури громадських слухань з цього питання визначено Любешівську районну державну адміністрацію. Про це йдеться у розпорядженні Любешівської РДА №321 від 31 жовтня 2017 року «Про розроблення детального плану території для будівництва пункту пропуску Дольськ».

Начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький, коментуючи подібний документ щодо ПП Доманове, зазначав, що зважаючи на складність і тривалість землевпорядних, містобудівних, безпекових, екологічних та інших технічних регламентів, в наступні бюджетні періоди в кошторисних призначеннях митниці теж будуть захищати видатки на розбудову українсько-білоруської ділянки  кордону.

Довідково: міжнародний автомобільний пункт пропуску «Дольськ-Мохро» побудований за тимчасовою схемою у 1993 році і розташований на відстані 4,5 кілометра від лінії державного кордону. Новий пункт пропуску плануютьзбудувати до 2019 року, на що у проекті Державної цільової правоохороної програми «Облаштування та реконструкція державного кордону» на період до 2020 року пропонують використати 60,7 млн грн.державних капіталовкладень.

Головне управління ДФС у Волинській області

 

2017-11-10
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх