Вітання голови районної ради з Днем працівника соціальної сфери України

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Діяльність працівників соціальної сфери є невід’ємною складовою ефективного забезпечення державних соціальних гарантій. Щоб успішно виконати цю місію, працівники докладають багато зусиль та енергії, демонструють високий  професіоналізм, чуйність та індивідуальний підхід до кожної людини.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Бажаю Вам міцного здоров’я, Миру, безмежного терпіння, натхнення і успіхів у роботі, невичерпного оптимізму та бажання творити добро, адже робота в соціальній сфері – особлива, максимально наближена до людини, її життєвих проблем.

Нехай усі Ваші найсміливіші задуми на день прийдешній завжди знаходять розуміння і підтримку. Хай у Вашому житті завжди будуть достаток і благополуччя, сімейний затишок і щастя, віра у краще майбутнє, а почесне звання соціального працівника завжди залишається шанованим людьми.

 

З повагою голова районної ради                  Петро Нагорний

2017-11-03
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх