У Любешові провели зустріч народний депутат України – Ірина Констанкевич та радник голови Волинської обласної ради В’ячеслав Рубльов.

Сьогодні, 24 жовтня 2017 року в актовому залі адмінбудинку відбулась зустріч народного депутата України – Ірини Мирославівни Констанкевич та радника голови Волинської обласної ради – Рубльова В’ячеслава Володимировича. На зустріч запрошувались депутати районної ради, сільські голови та керівники установ району.

На зустрічі розглядались питання  соціально-економічного розвитку району. Ірина Мирославівна турбувалась за освоєння коштів соціально-економічного розвитку, які виділені на район з Державного бюджету. Сергій Іванович Фесик – перший заступник голови Любешівської районної адміністрації надав чітку відповідь щодо використання цих коштів в розрізі всіх об’єктів і наголосив, що до кінця року всі кошти будуть освоєні. Занепокоєння викликають тільки об’єкти Щитинської та Любешівсько-Волянської сільських рад.

Рубльов В’ячеслав Володимирович повідомив, що на сесії обласної ради, яка відбудеться 16 листопада 2017 року, буде виділено кошти в сумі 250 тис. грн.  на виготовлення проектно-кошторисної документації по ремонту Любешівського технічного коледжу.

Голова районної ради підтримав народного депутата щодо питань збереження та фукціонування Любешівської центральної районної лікарні, ремонту будівлі Любешівського текхнічного коледжу Луцького НТУ, реставрації пам’ятки архітектури Любешівщини «В’їзних воріт» та ремонту доріг. Подякував за зустріч і за тісну співпрацю депутата з органами влади.

2017-10-24
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх