Відбулось засідання позачергової 19 сесії районної ради.

Відбулось засідання позачергової 19 сесії районної ради.

 

10 жовтня 2017 року відбулося засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні голова ради Петро Никонович Нагорний.  Із 34 депутатів прибули та зареєструвалися 25.

Також у цей день, перед сесією відбулось спільне засідання комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з гуманітарних питань. Всі проекти рішень були підтримані, а членами комісії також було запропоновано внести зміни до порядку денного засідання і включити до порядку Звернення депутатів Любешівської районної ради Філюка М. Я., Чикиди М. Т. до голови Волинської обласної державної адміністрації Гунчика В. П. щодо ремонту  дороги Т-03-08, а саме її ділянки – від села Бірки до села Погулянки.

На початку засідання сесії до депутатів звернувся із оголошенням Матчук Олег Миколайович – начальник Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області щодо появи в районі літаків АН-2. Він пояснив, що таким чином по програмі Європейського союзу проводиться профілактика від сказу тварин та африканської чуми.

Перед розглядом питань порядку денного сесії головуючий зачитав відповіді, які надійшли до районної ради, на депутатські запити та звернення.

Депутати районної ради Борисюк В.І. та Кух О. В. озвучили проблему грейдерування доріг у напрямку с. Залаззя – с. Хутомир – с.Бихів та селами Селісок – Пожіг. У зв’язку з жахливим станом доріг автомобілі не можуть пересуватись у цим напрямках, а це, відповідно, завдає незручності жителям цих сіл та приводить до поломок транспорту.

У відповідь голова адміністрації Олег Кух повідомив, що грейдерування доріг по району проведеться в найкоротші терміни, на це вже виділені кошти.

Депутат Беденюк П. С. підняв проблему неналежного інтернет-зв’язку у Бихівській амбулаторії. Заключено договір, гроші оплачуються вчасно а зв’язок, як такий, відсутній не тільки у Бихівській амбулаторії, а й інших.

Депутат Коренчук Т. Ю цікавили питання законності вирубки лісу в с Мала Глуша. У зв’язку з цим у селі руйнуються дороги від великогабаритних машин, які вивозять ліс. Ще одне наболіле питання депутата щодо ремонту ділянки дороги с. Мала Глуша – с. Каливиця.

Депутат Мартинюк Н. П. озвучила проблему довезення поштової кореспонденції до с. Ветли.

Рижкевич Ю. В. – заступник начальника експлуатаційного утримання автомобільних доріг Служби автомобільних доріг Волинської області доповідав по питанню «Про стан доріг, виконання ремонтів та підготовку до зими дорожніми службами району». Юрій Володимирович озвучив план ремонту доріг на 2018 рік: це ремонт доріг до с. Деревок протяжністю 3,2 км та Цир- Лахвичі – Люб’язь – 13,3 км. Він зазначив, що з 2018 року має вступити в дію Закон України «Про створення Державного дорожнього фонду», яким передбачено окреме фінансування доріг місцевого значення, тобто Державний бюджет буде виділяти кошти субвенцію на утримання доріг і розвиток доріг місцевого значення. Юрій Володимирович наголосив на тому, що Любешівський район – єдиний в області, у якому сільські ради зовсім не долучаються до співфінансування ремонту доріг.

Депутатами одноголосно були підтримані питання, по яких доповідав Кух В.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту:

Про затвердження Статуту опорного навчального закладу ««Любешівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Любешівської районної ради Волинської області» в новій редакції,

Про затвердження Статуту опорного навчального закладу «Люб’язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Любешівської районної ради Волинської області в новій редакції,

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Любешівського району на 2014-2018 роки.

Також було підтримано зміни до бюджету та Звернення депутатів до голови обласної державної адміністрації Гунчика В. П. щодо ремонту ділянки дороги від с. Бірки до с. Погулянка.

У «Різному» Корець С.І. – перший заступник начальника Камінь-Каширського об’єднаного управління Пенсійного фонду України надала роз’яснення щодо осучаснення пенсій. Вона повідомила, що в районі проведено перерахунок 8823 пенсіонерам. Виплата буде проведена у жовтні та листопаді. Добавка до пенсії становить від 50 гривень.

 

 

 

 

2017-10-11
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх